praca

STOPOL W GRONIE TOP 100 FIRM NA POMORZU

Które firmy na pomorzu zatrudniają najwięcej pracowników (wg rankingu Dziennika Bałtyckiego) ?

STOPOL w gronie największych firm na pomorzu – przejdź do rankingu

Spółka na rynku funkcjonuje od 1989 roku (od ponad 30 lat). Zatrudniamy ponad 100 pracowników, z czego ponad 50% to pracownicy związani z naszą firmą dłużej niż 5 lat. W powiecie malborskim od wielu lat jesteśmy w gronie największych pracodawców. Dołącz do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, stałą i ciekawą pracę w stabilnej firmie, kontakt z najnowszymi technologiami oraz pakiety opieki medycznej uzależnione od długości pracy. Poniżej opisy dla stanowisk będących największą grupą zatrudnionych osób oraz wymagań, które stawiamy przyszłym pracownikom. Aktualne oferty pracy dostępne są na OLX: SPRAWDŹ TUTAJ i/lub na naszej facebook-owej stronie: SPRAWDŹ TUTAJ Możesz również złożyć swoją aplikację bezpośrednio na adres praca@stopol.pl w temacie wpisując rodzaj stanowiska (CV będą brane pod uwagę w najbliższym procesie rekrutacyjnym na wybrane stanowisko).

KIEROWCA

opis stanowiska:

cykliczne dostawy towaru do Klientów i odbiór należności na wyznaczonym terenie, monitoring należności (bieżące informowanie Klientów o stanie należności), utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, dbanie o wizerunek firmy

wymagania:

prawo jazdy kat. B, minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy, nieposzlakowana opinia, podstawowa znajomość zasad gospodarki magazynowej, dyspozycyjność i zaangażowanie, znajomość topografii obejmowanego terenu mile widziana

MAGAZYNIER

przygotowanie towaru oraz dokumentacji zgodnie z zamówieniem, przyjmowanie dostaw, rozładunek i załadunek towaru

wymagania:

znajomość zasad gospodarki magazynowej, dyspozycyjność i zaangażowanie (praca w systemie zmianowym)

konsultant d/s sprzedaży

telefoniczna obsługa zamówień, sprzedaż produktów z oferty STOPOL oraz promocji okresowych, poszerzanie kategorii sprzedaży produktów, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, dbanie o wizerunek firmy,  praca w systemie zmianowy w Centrali w Malborku.

wymagania:

DOŚWIADCZENIE w pracy na stanowiskach (telemarketing, call center, dział handlowy), umiejętność pracy ukierunkowanej na realizację planów sprzedażowych, pewność siebie i swoboda wypowiedzi, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz obsługi komputera.

Close Menu