ekspozytory pos

Zastanawiasz się, jak zwrócić uwagę odwiedzających Twój sklep klientów na pewne towary? W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w różnego rodzaju stojaki ekspozycyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby modele wypożyczane przez firmę STOPOL, które dostarczamy wraz z towarem znajdującym się w środku, odznaczały się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wypożyczone u nas ekspozytory doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni handlowej. Możesz je usytuować w dowolnym miejscu, np. przy sektorze kasowym albo w pobliżu regałów. Dostępne w naszej hurtowni konstrukcje świetnie komponują się z wyróżnionymi produktami, przyczyniając się do promowania wyrobów danej marki.

Asortyment sklepu STOPOL systematycznie wzbogacamy o różnorodne stojaki z towarem. Klientom udostępniamy ekspozytory do napojów CROSS oraz apteczki do produktów OTC. Wypożyczane przez nas modele, dzięki wyposażeniu w rozmaite elementy ekspozycyjne, doskonale nadają się do prezentowania towaru.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni. Znajdziesz tutaj gotowe do wypożyczenia stojaki ekspozycyjne CROSS i apteczki z towarem. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących prezenterów służymy Ci profesjonalną radą oraz pomocą.

Stojak podłogowy CROSS

(płyta meblowa, 5 półkowy) – dedykowany do ekspozycji napojów CROSS

Stojak naladowy CROSS

(plexi, na 12 puszek napojów) – dedykowany do ekspozycji napojów CROSS

stojak

Apteczka duża

(5 półkowa) – dedykowany do sklepów samoobsługowych, 5 półek (kategorie: ból / ból / przeziębienie / pozostałe / pozostałe)

Apteczka mała

(4 półkowa) – dedykowany do sklepów z kasą przy ladzie, 4 półki (kategorie: ból / ból / przeziębienie / pozostałe )

stojak

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Close Menu